Üreticimizin emeğini

tarladan sofranıza getiriyoruz.

Biz, Anadolu’nun verimli topraklarını işleyen, doğal üretim yapan 900 bin çiftçiyiz ve kendi ürettiğimizi yine kendi fabrikalarımızda işleyerek kendi markamızla sizlere ulaştırıyoruz. Markamız Torku ile evlerinize ve sofralarınıza geliyoruz.

 

Bereketli toprağımız bizim en kıymetli hazinemiz. Sadece bugünü düşünerek hareket etmiyor, bu hazineyi yarınlara, çocuklarımıza daha da güzelleştirerek bırakmayı amaçlıyoruz.

Tohumumuzu, gübremizi ve yemimizi kendimiz üretiyoruz. Güvenle tüketin diye araya kimseyi sokmadan kendi fabrikalarımızda doğallığı, sağlığı ve kaliteyi her şeyin üzerinde tutarak Anadolu toprağının bereketini ve emeğimizi sizlere ulaştırıyoruz.

 

Bu amaçla hem tohumumuzu hem toprağımızı koruyoruz. Yarınımızı da düşünerek Konya Ovası’na bugüne kadar 18 milyon ağaç diktik ve dikmeye de devam ediyoruz.

Biz Torku’yuz, biz Konya Şeker’iz.

Ropörtajlar

Reklamlar

Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk

Konya TV'de gazetecilere çarpıcı açıklamalarda bulundu

Torku Şekerspor Formasıyla

Tarih Yazan Mustafa Sayar’ın

Yarış Sonrası Röportajları

49.Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Torku Şekerspor Onursal Bşk. Sn.Recep Konuk ile yapılan röportaj

Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk Ülke Tv Yaşayan Ekonomi Programına Katıldı

BizdenHaberler

Karminsiz, katkısız,

güvenilir etin adresi

“Torku”

On bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’e artık sayılı günler kaldı. İslam coğrafyası, huzur ve bereketin katlandığı bu mübarek zaman dilimine hazırlanıyor. İftar ve sahur sofraları için yapılan alışverişlerde…

Geyikler için

doğal yaşam alanı

Konya Şeker tarafından oluşturulan Torku Ormanı, Kızıl Geyiklere doğal yaşam imkânı sunuyor. Şimdilik 10 olan geyiklerin sayısı, önümüzdeki günlerde 14’e yükselecek. Cihanbeyli ilçesi Ağabeyli Mahallesindeki…

Torku Ormanları Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından

Konya Şeker’in yürüttüğü çevre projeleri, çölleşme ile mücadele eden birçok ülkeye de örnek gösteriliyor. Orman ve Su İşleri Bakanlığınca yürütülen Uluslararası Çölleşme İle Mücadele Eğitimi…

LezzetliTarifler

Güllaç

Ramazanda akla ilk gelen yiyeceklerden biri güllaç. Göze ve damağa hitap ettiği kadar şerbetli ve unlu tatlılara oranla daha sağlıklı bir seçenek olarak da karşımıza çıkıyor.

Konya Şeker Güvencesiyle Torku, bir Anadolu Birlik Holding Markasıdır.

Yorumlarınız

bizim için değerlidir.